Microsoft beats Q1 2018 analytici, Azure příjmů až 90%

Po vyslání druhého čtvrtletí výjimečné výsledky, akcie společnosti Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) otevřel s pozitivním technické mezera asi 4% obchodu na $83 úrovní 27. října.

Za posledních jeden týden, akciový konsoliduje na těchto úrovních. Na základě výjimečných 2018 fiskální výsledky za první čtvrtletí a milník 20 miliard dolarů roční míra růstu dosaženo v jeho komerční cloud podnikání, očekáváme, že akcie Microsoft pro zahájení další rally brzy.

Redmond, Washington-společnost se sídlem zaznamenány Q1 2018 příjmy ve výši 24.538 miliard, a to až 12%, od $21.928 miliard dolarů v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2017.

Čistý příjem během července-září 2017 čtvrtletí vzrostl na $6.576 miliard, nebo $0.84 na akcii z $5.667 miliard, nebo $0.72 na akcii, před rokem období. Wall Street analytici očekávali Microsoft zprávy v prvním čtvrtletí zisk z $0.72 na akcii na příjmy ve výši $23.56 miliard.

Microsoft

Segment moudrý, Produktivity a Obchodní tržby vzrostly o 28% na $8.238 miliard. Sub-divizí v rámci tohoto segmentu se provádí následovně:

 • Kancelář komerčních produktů a cloud služeb, tržby vzrostly o 10% y-o-y. Zejména Office 365 obchodní tržby vzrostly o 42%.
 • Předplatitelé spotřebitele Office 365 vzrostl na 28 milionů.
 • Dynamics produkty a služby cloud příjmy vyskočil o 13%, především díky Dynamice 365 růst tržeb o 69%.
 • LinkedIn tržby zůstaly na $1.10 $ během čtvrtletí.

Inteligentní Cloud příjmy se zvýšily o 14% y-o - y $6.922 miliard. Sub-divizí v rámci tohoto segmentu se provádí následovně:

 • Podporovaný nárůst 90% v Azure růst tržeb, Serverových produktů a cloud služeb, tržby vzrostly o 17%.
 • Služby podniku příjmy se zvýšily o 1% v důsledku růstu v Premier Support Services.

Více Personal Computing příjmy zůstaly téměř plochá na $9.40$. Sub-divize provádí následovně:

 • Windows OEM tržby vzrostly o 4% a přesáhl celkový růst trhu PC.
 • Windows komerčních produktů a cloud služeb, příjmy se zvýšily o 7%, především díky anuity růst tržeb.
 • Vyšší příjmy za vyhledávání a zvýšení objemu vyhledávání povoleno Vyhledávání příjmy z reklamy registrovat nárůst o 15%, kromě pořizovacích nákladů na provoz.
 • Povrch příjmy se zvýšily o 12%, především díky zvýšení prodeje nového Povrchu notebooku.
 • Herní příjmy se zvýšily o 1%, a to díky 21% růstu v Xbox software a služby příjmy. Nicméně, to bylo kompenzováno nižší hardwarové příjmů.
 • Všechny tři segmenty přesáhl Ulici Účet očekávání.

  Společnost Microsoft oznámila, že překročila své cíle 20 miliard dolarů v roční příjmy běh kurzu pro jeho komerční cloud business, který zahrnuje předplatné Office 365, Dynamics 365 aplikací, a Azure cloud. Společnost odhalila, že komerční cloud run rate hit $20,4 miliard v prvním čtvrtletí roku 2018.

  Na základě silné čtvrtletní výsledky, investiční výzkumná firma Oppenheimer Holdings, Inc. zvýšil cílovou cenu společnosti Microsoft na $92. Oppenheimer v současné době má "outperform" rating na akcie společnosti Microsoft. Tak, na základě silné výsledky za první čtvrtletí, růst napříč všemi segmenty, a výjimečný výkon cloud computing podnikání, očekáváme, že Microsoft zůstane v uptrend v krátkodobém horizontu.

  Akcie se aktuálně obchoduje nad jeho 50-období klouzavý průměr. Dále, +DI nohu ADX ukazatel se pohybuje nad –DI nohu. To potvrzuje býčí směr v grafu. Cena graf také naznačuje silnou podporu v 83 úrovních. Na druhou stranu, další rezistence se očekává, že asi 92.

  Microsoft Skladem Cena: 8. listopadu 2017

  Jako spekulant, můžeme použít analýzu investovat v call opce, které nabízí renomovaných binární broker. Sklad by měl být obchodování na $83 v době investice. Dále, opce by měla zůstat aktivní po dobu jednoho týdne.

  Nejnovější články: