Banky ve spojeném KRÁLOVSTVÍ, Aby To Těžké Pro Zákazníky, aby Přístup K finanční Prostředky v Zámoří

Nedávný průzkum provádí uSwitch.com zjistil, že UK Rekreanty čelí mnoha problémům kvůli tomu, že jejich banky zablokovaly své karty, takže je v těsné situace v cizí zemi.

Většina britské státní příslušníci jsou si vědomi, že potřebují informovat své banky a karty poskytovatelů, které jsou na cestách v zahraničí a bude používat své karty v novém umístění.

Tato předchozího oznámení umožňuje bance, aby se změny v jejich systému a autorizaci karetní transakce z míst mimo Spojené Království (UK).

uSwitch.com natáhl na více než 2000 lidí a zjistili, že 26 procent dotázaných potýkají s problémy s jejich kartami v cizí zemi.

Jako výsledek, pokud je často vytvářen zbytečný stres a zklamání nad tím, kolikrát, jak museli půjčit peníze od přátel a rodiny, nebo strávit více než hodinu svého času dovolené na telefonu mluvit s bankami tým podpory zákazníků a snaží se vyřešit jejich problém. Co je zajímavé je, že v blízkosti 61 procent z těch jedinců, kteří se potýkají s problémy s jejich kartami v zahraničí stát, že oni měli ve skutečnosti informován banky před jejich cestách, ale to nepomohlo jejich příčinu.

Téměř 15 procent z těch, kdo se potýkají s problémy s jejich kartami uvedl, že museli čekat na více než den před vydáním by mohlo být vyřešeno. Banky mají tendenci k zablokování karty transakcí z cizích míst jako bezpečnostní opatření a preventivní opatření, aby svým zákazníkům bezpečné, ale nedostatek komunikace často vnitřně bolí koncového zákazníka.

uSwitch.com expert Tom Lyon se domnívá, že jeho čas na banky ve velké BRITÁNII investovat do lepší technologie a odstranění těchto problémů pro turisty. Lyon povzbudil UK rekreanty, kteří čelí takové problémy obrátit na své banky a informovat je o otázkách, které čelí, a náklady, jejich vynaložení. Lyon se domnívá, že je povinností banky odškodnit své zákazníky za žádné přebytečné náklady, které vznikly v důsledku jejich karty byla zamítnuta.

Některé banky se sympatizovat s jejich zákazníky a vyplácet, ale tam jsou banky, které odmítají přistoupit na náhradu nárok.

Lyon pokračoval říkat, že pokud banka odmítne vyplatit náhradu škody v tomto ohledu, pak zákazník má možnost oslovit Finanční Služby veřejného Ochránce práv, která je nezávislá strana, a žádné další poplatky budou účtovány.

Nejnovější články: